Найдивніший маршрут, в якому ви не дістанетеся до Львова. Теж вихідний день, а пригоди починаються одразу, на трасі. Виїхати о 7 ранку.

Маршрут: Ваше місто – Центр порятунку ведмедів «Біла скеля» – Надслучанський регіональний ландшафтний парк – Базальтові стовпи – Свірзький замок – Поморянський замок – Золочів (для ночівлі) – Підгорецький замок – Ресторан “Гридниця” в Олеському замку – Село Гавареччина – Ваше місто
Тривалість маршруту: 2-3 дні
Мапа повного маршруту з Києва (з урахуванням зворотнього шляху):


Центр порятунку ведмедів «Біла скеля» (с. Березівка, Житомирська обл.)

Фото взято з https://www.facebook.com/whiterock.savewildfund/

За 20 км від Житомира розташований притулок для ведмедів, які вже не можуть повернутися в дику природу через жорстоке поводження людей. Вхід безкоштовний, можна поспостерігати за тваринами та залишити пожертву на їхнє утримання. Зараз тут живуть четверо ведмедів – Михась, Люба, Синочок та Чада:-)

Надслучанський регіональний ландшафтний парк

Фото взято з ua.igotoworld.com

Дуже радимо помилуватися мальовничими краєвидами цього парку, який ще називають Надслучанською Швейцарією. Пройдіться вздовж річки Случ, відвідайте місцевий заказник «Соколині Гори» та руїни Губківського замку. Тут всюди гарно. А світлини захочете робити на кожному кроці))

Після прогулянки пообідайте в Рівному, в ресторані «Три слони» (вул. Міцкевича, 32) або «Пурі», грузинська кухня (вул. Бандери, 31а).

Переночувати можна в несподіваному місці під містом Рівне – готель «Софія» (с. Велика Омеляна, вул. Дубенська, 4а). Там 10 кортів та справжні чани. Не дивлячись на українську автентику, номери в готелі зовсім нові, стильні, трошки навіть хюге

Базальтові стовпи (Костопільський р-н, Рівненська обл.)

Базальтові стовпи
Базальтові стовпи

Фото взято з 7chudes.in.ua

Вранці прокидайтеся раніше та прямуйте до геологічної пам’ятки природи. Унікальне красиве місце, яке потрібно побачити та здивуватись. Після того їдьте гуляти в парку санаторію «Червона Калина» (с. Жобрин, вул. Лісова, 1). Якщо будете обирати щось одне, то краще два.

Свірзький замок (с. Свірж, Львівська обл.)

Поряд є готель «Мотель» (м. Бобрка, вул. Галицька, 164а), а замок однозначно вартує меси, особливо на світанку. Попросіть директора, пана Володимира, показати вам всі найпотаємніші ходи та передайте вітання від Лали.

Поморянський замок (с. Поморяни, Львівська обл.)

Наступний пункт призначення – місце, над відновленням якого б’ються кращі львівські волонтери. Заодно подивіться, як там у замка справи, і купіть у місцевих бабусь смачного сала.

Поморяни

Після Поморян потрібно терміново шукати місце для сну, найближче – в Золочеві.

А наступного ранку, дорогою додому, не пропустіть два чудових місця: Підгорецький замок (с. Підгірці) і село Гавареччина (Львівська обл.).

Підгорецький замок (с. Підгірці)

Тут вас чекає не тільки замок, але й великий «італійський парк». Він дуже красивий і вартий вашої уваги:-)

Фото взято з tamtour.com.ua

Щодо обіду. Найсмачніша галицька (та не тільки!) кухня – у славетної Гридниці в Олеському замку. Це гастро-пригода і краще не поспішати:

– По-перше – настоянки! Фірмові, ледь не найкращі в Україні. Куштуйте та беріть з собою.
– По-друге – неймовірна юшка…!
– По третє – решта всього.

Якщо ви обмежені на час і два замки це забагато, то радимо зробити акцент саме на Гридницю.

Село Гавареччина (Львівська обл.)

Гавареччина – маленьке село з великою історією, розташоване поміж Золоче та Олеськом, з кожного боку – замок:) Це осередок чорнодимленої гаварецької кераміки, що прославила Україну на весь світ. Зараз тут залишилось всього декілька майстрів. Неодмінно завітайте!

Фото взято з tvoemisto.tv

І додому.

Контакти:


Якщо ви не знайшли серед безкоштовних маршрутів той, що підходить саме вам, ми з радістю розробимо маршрут індивідуально для вас, враховуючи усі побажання.